Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Smutné dny Honzy Musila: Oblíbený moderátor ani neví, že venku sněží

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
nemocnice
Moderátor TV Barrandov Jan Musil (51) se před vánočními svátky velmi ošklivě poranil. Po pádu z žebříku má rozdrcenou páteř. To je také důvodem, proč je i nadále hospitalizovaný v nemocnici. Ačkoliv se Honza především snaží děkovat svým fanouškům a působit pozitivně, projevil i svůj smutek.

K velmi vážnému zranění došlo jen tři dny před Štědrým dnem. Honza Musil byl nucen strávit Vánoce i Silvestra v nemocnici, kde si pravděpodobně ještě dlouho poleží. Jeho zranění jsou opravdu nepěkná a oblíbený moderátor momentálně nemůže ani chodit Na sociální síti Instagram se snažil působit pozitivně, nicméně ukázal, že být zavřený v jedné místnosti po tak dlouhou dobu je pro něj těžké.

Honza Musil je vděčný všem svým fanouškům za podporu, jedna věc mu ale chybí. Vůbec totiž neví, co se děje za okny jeho pokoje. "Hezké ráno. Ani nevidím, jestli dnes padá sníh, nebo zatím ne," posteskl si moderátor.

Musil je ale především rád, že má tak velkou fanouškovskou základnu, která ho nepřestává podporovat. Své díky jim vyjadřuje pomocí Facebooku a Instagramu Na dojemné vzkazy fanouškům se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články