Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Smutné detaily o stavu Michaela Schumachera: Komunikuje jen pohledem, mluvit nedokáže

Smutné detaily o stavu Michaela Schumachera: Komunikuje jen pohledem, mluvit nedokáže
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
nehoda
Michael Schumacher (51) byl nehodou na lyžích upoután na lůžko, z nějž už dlouhá léta nevstal. Informace o jeho zdravotním stavu se na povrch dostávají jen minimálně, závodníkova manželka Corinna (51) si dává na soukromí velký pozor. Nyní ovšem promluvila Elisabetta Gregoraci (40), jež bývala manželkou Schumacherova někdejšího šéfa Flavia Briatoreho. A dobré zprávy nepřinesla...

Po tragické nehodě na lyžích byl Michael Schumacher upoután na lůžko a jeho rodina odmítá zdravotní stav bývalého pilota F1 komentovat. Kromě nejbližších příbuzných k němu mají přístup pouze 3 osoby a ty mají až na výjimky přísný zákaz o Schumiho aktuální kondici hovořit.

Nepotvrzenou informací zůstává, že je Schumacher úplně paralyzovaný a nemůže pohnout ani prstem. Pusu na špacír si o jeho stavu pustila žena jménem Elisabetta Gregoraci, která má zprávy o závodníkově stavu od svého bývalého manžela Flavia Briatoreho. Ten byl nějaký čas Michaelovým šéfem.

Elisabetta se o Schumacherovi rozpovídala v italské verzi reality show Big Brother. „Nemluví. Komunikuje jen očima, pohledem,“ řekla. „Celá rodina se přestěhovala do Španělska a jeho žena v domě zřídila nemocnici,“ doplnila modelka.

Drahá péče o Schumiho

Náklady na péči o nemohoucího Michaela Schumachera jsou velmi vysoké už jen proto, že se o něj zdravotní sestry starají u něj doma. Týdenní výdaje sahají ke 3,5 milionu korun a australská média přinesla informaci, že rodině dochází finance na jejich pokrývání.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy