Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Smutné 20. narozeniny Petra Borkovce: Rok od SuperStar okradl Knechtovou a pije první ligu

+ Dalších 22 fotografií
Je co slavit?
Měl úplně vše, co si mohl přát: bohatou přítelkyni, nadějnou kariéru a pohotový život. Nic z toho už mu ale nepatří. Petr Borkovec (20), který dnes slaví narozeniny, utopil svoje pěvecké ambice v alkoholu. Katarína Knechtová (38) ho nechala, protože jí ukradl drahé šperky. Navíc nebyla jediná, které něco vzal. Tohle všechno stihl pouhý rok a pár měsíců od skončení SuperStar!

O tomhle klukovi z městečka Jablunkov, o kterém málokdo slyšel, se začalo mluvit vloni na jaře. Dostal se totiž do finále SuperStar 2018 a dostal do postele Katarínu Knechtovou (38). A tak začalo jméno Petr Borkovec (20) zajímat i ty, kteří se běžně na reality show nedívají.

Soutěž sice nevyhrál, ale měl skvěle našlápnuto stát se slavným a úspěšným zpěvákem. Jenomže to by nesměl propadnout alkoholu a v téhle disciplíně, která už podlomila nohy nejedné celebritě, kopat extraligu. Po kopačkách od Knechtové šel Petr do léčebny, aby ze sebe démona chlastu vypudil. Bohužel marně, za pár týdnů se vrátil do zajetých kolejí vedoucích do stanice zkáza.

To nejhorší zjištění o životě hvězdičky z pěvecké show, z níž se mohla stát hvězda opravdová, však mělo teprve přijít. Jak jsme na eXtra.cz informovali, Borkovec okradl Katarínu Knechtovou o šperky nemalé hodnoty. „Nejprve se o Kataríně vůbec bavit nechtěl, ale pak se to z něj pomaličku začalo sypat. Sám se mi přiznal, že jí ukradl nějaké věci. Vzal jí nějaké peníze a šperky. Padla tam i jejich hodnota, mluvil snad o půl milionu korun,“ svěřil eXtra.cz člověk, který se s Petrem spřátelil v blázinci.

A pak už to šlo od desíti k pěti. Borkovce začala vyšetřovat policie kvůli krádeži v pražském baru, o pár dní později si pro něj dokonce přišli na záchytku. Nasadili mu klepeta a začalo další vyšetřování, údajně kvůli krádeži v bytě dívek, u nichž přespával.

Další a zatím poslední zvrat ve smutném příběhu se konal o čtyři dny později, kdy byl Borkovec spatřen na autobusovém nádraží na pražském Zličíně. V osm ráno do sebe kopal jednoho panáka za druhým a nevypadal, že ho to jen tak přestane bavit.

Petr Borkovec dnes slaví dvacetiny a nejvhodnějším dárkem by pro něj byla další odvykačka, kterou by tentokrát dotáhl do zdárného konce. A pokud se tak stane, nic nemusí být ztraceno. Hlas má, talent také, chce to jenom pevnou vůli. To by mu měl popřát k narozeninám úplně každý!

Mohlo by vás zajímat

Další články