Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Smutná zpráva: Zemřela velká láska Karla Gotta, zpěvačka podlehla kruté nemoci

Smutná zpráva: Zemřela velká láska Karla Gotta, zpěvačka podlehla kruté nemoci
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Zemřela slovenská zpěvačka Jana Kocianová (†72). Po dlouhém boji podlehla rakovině. Čeští fanoušci ji nejlépe znali jako vokalistku Karla Gotta.

Populární zpěvačka zemřela v noci z 23. na 24. září. O jejím skonu informovala slovenská média její příbuzná Elena Šebová. Jana Kocianová v sedmdesátých letech spolu s Jitkou Zelenkovou dělala vokalistku Karlu Gottovi, který do ní byl v té době údajně velice zamilovaný.

„Karel byl hodně žádaný muž a taky krásný. Moc mi lichotilo, když jsem zjistila, že byl do mě zamilovaný,“ svěřila se před časem Jana Kocianová pro Aha! a dodala: „Já ale byla zamilovaná do někoho jiného, a tak to zůstalo navždy jen u platonické lásky.“

Temperamentní zpěvačka se narodila v roce 1946 v Šaštíně-Strážach. S rakovinou bojovala od roku 2014. "Nech Vám zostanú spomienky na Jankin úsmev, iskru v očiach, temperament, jej úžasný hlas a všetko krásne, čo naplno rozdávala. Jej pesničky tu zostávajú s nami, no pre ňu už si prišli z neba anjeli..." píše se na jejích facebookových stránkách.

Související články

Další články