Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutná zpráva: Zemřela hvězda Sexu ve městě, odešla do hereckého nebe

Zdroj: imdb.com
+ Dalších 16 fotografií
smrt
Uznávaná americká herečka Sylvia Miles zemřela. Hvězda seriálu Sex ve městě, Miami Vice a filmů jako Půlnoční kovboj, Panoptikum a Wall Street opustila tento svět ve svých 94 letech. Do hereckého nebe odešla v poklidu u sebe doma v New Yorku.

Americká herečka Sylvia Miles, kterou si pamatují především fanoušci Sexu ve městě, zemřela. Jejím největším snem bylo získání ocenění Oscar a dokonce tvrdila, že dokud ho nezíská, neodejde z tohoto světa. Ačkoliv byla dvakrát nominovaná, sen se jí nesplnil.

Jednu z nominací na Oscara si Sylvia vysloužila ve snímku Půlnoční kovboj, kde hrála pouhých 6 minut. Její herecký výkon je tedy nejkratší v historii, který byl kdy nominován. Rovněž se díky kratičké roli stala i velmi slavnou a začala vydělávat obrovské peníze.

Hororoví fanoušci si herečku pamatují i díky snímku Panoptikum, který je i dnes, téměř 40 let od natáčení, považován za jeden z nejděsivějších hororů. Sylvia Miles odešla na onen svět v úctyhodném věku 94 let, u sebe doma a obklopená svými milovanými.

Související články

Další články