Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Smutná zpráva: Syn legendární rockové babičky Tiny Turner (78) spáchal sebevraždu

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Zpěvačka Tina Turner (78) prožívá jedno z nejtěžších období svého života! Její nejstarší syn Craig Turner (+59) spáchal sebevraždu ve svém sídle v Kalifornii. Tuto informaci potvrdila policie Los Angeles v úterý večer.

Nejtěžší období života prožívá světově proslulá zpěvačka Tina Turner, kterou v úterý zasáhla informace o smrti jejího nejstaršího syna Craiga Turnera. Jeho bezvládné tělo bylo nalezeno v jeho domě.

Policie Los Angeles potvrdila, že se jednalo o sebevraždu a v těle zesnulého Craiga bylo několik střelných ran. Jeho pitva zatím neproběhla a Tina Turner se momentálně vzhledem k okolnostem rozhodla nevyjadřovat v médiích. Motiv jeho sebevraždy zatím není jasný.

Craig se narodil Tině, když jí bylo pouhých 18 let a jeho otcem byl saxofonista Raymond Hill, který hrál v kapele Kings of Rhythm. Zesnulý Craig se živil podle informací The Hollywood Reporter jako realitní makléř v Kalifornii.

Související články

Další články