Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Smutná zpráva: Tatínek Michaela Jacksona (†50) umírá! Zdrcující ortel od lékařů

Život tatínka Michaela Jacksona se prý chýlí ke konci.
+ Dalších 12 fotografií
Za všechen úspěch vděčil jemu! Otec Michaela Jacksona (†50) Joe Jackson (89) je na tom zdravotně velmi bledě. Podle světových médií je otázkou času, než vydechne naposledy. Od lékařů si vyslechl zdrcující ortel.

Otec krále popu Joe Jackson leží na smrtelné posteli. Je obklopen nejbližšími příbuznými a je prý otázkou několika dnů, než vydechne naposledy.

Hlava rodiny Jacksonů si od lékařů vyslechl krutý ortel. Jak informoval server tmz.com, Joe bojuje s rakovinou v posledním stádiu.

U nemocničního lůžka ho v před nedávnem navštívila jeho žena Katherine, chodí za ním i jeho děti a vnoučata. Americký server dál poznamenal, že podle lékařů už se Joe nevyléčí.

Byl to táta, kterému Michael Jackson vděčil za všechen svůj následný úspěch. Začínal totiž ve skupině Jacksons 5, za kterou stál právě on. Michael zemřel v létě 2009 poté, co se předávkoval léky.

Mohlo by vás zajímat

Další články