Žádali jsme vás o pomoc při hledání Lukáše Brzáka, který 28. července zmizel, aniž by někomu něco řekl.

Jeho příběh je bohužel u konce. Lukáš, se kterým se rozešla přítelkyně, pocházel z Pardubic. Bylo mu 22 let a byl plný života. Podle všeho ale neunesl rozchod. Osudný den odešel z domu, vzal si pouze fotografie své bývalé přítelkyně a vypnul si telefon. Svoji absenci nenahlásil ani v práci, kde byl považován za spolehlivého.

Poslední člověk, se kterým se setkal, byla jeho kamarádka Lenka, která neměla o jeho následujícím plánu tušení. Zoufalá rodina a přátelé po Lukášovi nejdříve pátrali na vlastní pěst, potom, co vyšlo najevo, že Lukáš opravdu zmizel, se zapojila do případu policie, která požádala o pomoc média. Ani to nepomohlo. Včera večer zveřejnil server TN.cz, že si mladý muž vzal z nešťastné lásky život.

O Lukášově sebevraždě informovala rodina. „Děkujeme všem za pomoc při pátrání. Bohužel náš Lukáš je po smrti,“ sdělila TN.cz sestra Veronika. „Vždycky chtěl být slavný. Měl mnoho kamarádů. Milovali jsme ho a je to vážně těžké, bylo mu teprve 22 let a vše udělal jen kvůli holce. Nikdy ať nikdo neblbne kvůli holce, jsou jich tu miliony,“ dodala Veronika.