Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Smutná zpráva o stavu Jiřího Pomeje: Vypadá jako bezdomovec a je mistr světa v pití!

Jiří Pomeje boj s rakovinou nevydýchal a pije!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Všichni doufali, že herec a dabér Jiří Pomeje (53) po kopačkách od manželky dostane rozum a trošku zbrzdí svoje nasávání. Podle jeho kamarádů se ale v posledních týdnech jeho stav ještě prudce zhoršil!

Když vyšlo najevo, že Andree Pomeje došla trpělivost a poslala milého Jiřího k šípku, umělec se rozhodl popřít všechny zvěsti o alkoholismu tím, že plápolal před všemi médii v zemi v nonstopu.

A nevypadal moc dobře. Dnes to má být ale ještě horší. „Bohužel, vůbec si nedal říct. Potkávám ho a ze začátku jsem si ho pletla s bezdomovcem. Nejen oblečením,“ říká jedna z nových sousedek herce v pražské Ruzyni, kde Jiří Pomeje žije v podnájmu. Bývalý domov již opustil.

„Není třeba si to tajit. Chlastá první ligu, takzvaně do plných,“ potvrdil i jeden z jeho kamarádů.

„Konec manželství bere zase jen jako další trapnou záminku, aby mohl kalit, “ říká další.

Andrea ho vyrazila právě kvůli tomu, že neměl své alkoholické stavy už zvládat.

„Čekala jsem, že ho nemoc probere, ale on nyní pije alkohol ještě mnohem víc. A někdy jsou to děsy, co pak vyvádí. Každý jiný by si vážil toho, že se vyléčil z rakoviny, Jirka ale ne. Potřebuje okamžitou léčbu, jinak to nedopadne dobře,“ sdělila nám Andrea již dříve.

Nyní se ke stavu manžela nechce vyjadřovat, on má zase již mnoho dnů vypnutý telefon.

Související články

Další články