Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Smutná zpráva o stavu Jiřího Pomeje: Další šance na záchranu padla!

+ Dalších 9 fotografií
BOJ S RAKOVINOU
Z Ústřední vojenské nemocnice v Praze, kde leží Jiří Pomeje (54), přichází jedna špatná zpráva za druhou. Nejdříve se tam při vyšetřeních ukázalo, že se herci dostala rakovina do stydké kosti, nyní bohužel přišla další ťafka v podobě návratu rakoviny v krku. K tomu všemu lékaři učinili i další rozhodnutí, které jasně naznačuje, jak strašně na tom umělec je!

Bývalý špičkový dabér dostává od osudu další zásah. Poté, co se doktoři rozhodli mu už napodruhé nezachraňovat krk, přišla další špatná zpráva.

„V Motole byl na krátké sérii ozařování. Ve Vojenské nemocnici teď měly následovat chemoterapie. Ale vzhledem k jeho zdravotnímu stavu se to ukázalo jako naprosto bezpředmětné. Proto od nich upustili,“ dozvěděla se redakce eXtra.cz od zdroje v nemocnici.

A je to velice špatné znamení. Vypadá to tak, že zákeřná nemoc vítězí na celé čáře a doktorům nyní jde už jen o to, aby životního bouřliváka zbavili bolesti a závěr života mohl prožít co nejvíc důstojně.

„Nikdo neví, jak dlouho může Jiří Pomeje ještě bojovat. Ale tím, že dali najevo, že ho už nemohou ani operovat, lékaři dali najevo úplně všechno. Musel by se stát vyloženě obrovský zázrak,“ dodal náš informátor.

Mohlo by vás zajímat

Další články