Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Smutná zpráva o herci Andy Hrycovi: Hvězdě Ulice byla diagnostikována akutní leukémie

Smutná zpráva o herci Andy Hrycovi: Hvězdě Ulice byla diagnostikována akutní leukémie
Zdroj: Bontonfilm
Předchozí Další
+ Další fotografie
Nemocný Hryc
Rodinu herce Andreje Hryce zasáhla smutná zpráva. Hvězdě seriálu Ulice byla diagnostikována vážná nemoc. Sedmdesátiletý herec trpí akutní leukémií. Informaci přinesl slovenský portál Nový čas.

Slovenský deník přinesl smutnou zprávu o zdravotním stavu herce Andreje Hryce Snažil se poctivě dodržovat nařízení slovenské vlády, a proto zůstával doma, i když se necítil zrovna nejlépe. Jeho rodina ho však přinutila, aby zašel k lékaři.

Podstoupil řadu vyšetření a bohužel mu byla diagnostikována závažná nemoc. Andy trpí akutní leukémií a skončil v nemocnici. "Otec je hospitalizovaný. Podstupuje náročnou léčbu," řekla pro Nový čas jeho dcera a filmová producentka Wanda. Herec byl viděn na hematologické klinice v bratislavské čtvrti Petrželka. "Vezli ho na vozíčku," popsal svědek Novému času.

Andreje Hryce si čeští diváci mohou pamatovat například z nekonečného seriálu Ulice či Černí baroni Zazářil také ve snímku Bathory či ve filmu Colette, kde si zahrál po boku Jiřího Mádla.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy