Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutná zpráva: Jiří Pomeje (†54) podlehl rakovině

+ Dalších 23 fotografií
Ani ta nejvroucnější přání nejbližší rodiny, přátel a kamarádů nepomohla. Jiří Pomeje (†54) podlehl rakovině kostí a hrtanu. Informaci webu eXtra.cz potvrdil jeho nejlepší kamarád Pavel Pásek.

Tragickou zprávu jsme se dozvěděli v úterý večer. Bohužel se ukázalo, že nejde o další fámu jako nedávno v případě Karla Gotta. „Je to pravda. Jirka zemřel dnes po šestnácté hodině,“ napsal do redakce eXtra.cz Pavel Pásek na dotaz o skonu dabéra. Pavel Pásek byl Pomejeho velkým kamarádem v podstatě celý život, do posledních dnů stál při Jirkovi.

Herec Jiří Pomeje (†54) v posledních měsících ležel v Nemocnici Na Pleši, která pomáhá i pacientům v posledním stadiu rakoviny. Všichni doufali, že je ještě naděje. Lékaři ale byli spíše pesimističtí. Bohužel veškeré naděje byly marné…

Zůstala po něm pětiletá dcera Anička, mezi truchlícími jsou i tatínek Jiří a maminka Jaroslava.

„S Jirkou jsme byli velký kamarádi, udělali jsme spolu několik filmů. Byl to kluk veselý, kamarádský, plný života, plný nápadů a radosti ze všeho, co dělal. Užíval život úplně naplno, byl hodný, ohleduplný, trochu fanfaron, mnohdy neuměl rozlišit skutečnost od přání. A do všeho šel upřímně po hlavě. Je mi to líto. Koneckonců odešel mladý člověk, každého dobrého člověka je škoda,“ řekl pro eXtra.cz smutný režisér Zdeněk Troška.

Sledujte web eXtra.cz, připravujeme podrobnosti.

CO VŠECHNO VÍME O SMRTI JIŘÍHO POMEJE:

Související články

Další články