Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Smutná zpověď Ceterové: Lela s Karlosem čekala dvojčátka, přežila ale jen holčička Lili

Smutná zpověď Ceterové: Lela s Karlosem čekala dvojčátka, přežila ale jen holčička Lili
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
bolest v srdci
Stát se matkou je pro mnoho žen to nejdůležitější v životě. Lela Ceterová (31) po více než roce přiznala, že její těhotenství nebylo vůbec jednoduché. Rozhodla se totiž na sociální sítě přidat snímek z ultrazvuku, kde je vidět, že maličká Lili měla mít ještě sourozence. Kráska se pak podělila o krutý zážitek, kdy přišla o nenarozené miminko...

Lela Ceterová si, jak už několikrát přiznala, prošla složitým těhotenstvím. Karlos Vémola ji často nechával samotnou a Lela neměla po boku ani svou milovanou rodinu. Na Instagramu se se svými fanoušky podělila o tragický zážitek z počátku těhotenství. Dcerka Lili totiž měla mít sourozence, avšak osud rozdal Lele jiné karty, než by si přála...

"Dnes jsem měla velmi sentimentální den. Úsměv se střídal s pocitem smutku. Na Instagramu jsem zveřejnila snímek, ale není aktuální, je to vzpomínka, když pan doktor slyšel na ultrazvuku dvě srdíčka. Možná proto jsem na Lilinku tak moc vázaná. Ať si lidé myslí, co chtějí, mně to nevadí. Byla jsem velmi šťastná, když jsem zjistila, že čekám miminko a najednou u lékaře překvapení, že viděl na ultrazvuku dvě srdíčka. Navzdory všem stresovým situacím, které mi způsobovali určití lidé. Možná to přispělo k tomu, že se to stalo. Nikdy na ten den nezapomenu," smutnila Lela.

Stres, smutek a trápení

"Nemohla jsem spát, převalovala jsem se z boku na bok. Srdce mi bilo moc rychle. V noci na mě skočil pes, do postele, to jsem se lekla. Nad ránem se mi zdálo o tom, že jsem potratila. Ráno jsem uklízela, vařila a hrozně mě bolelo v kříži. Začala jsem špinit a rozhodla jsem se jít na pohotovost. Můj nejtěžší den. Jednomu miminku přestalo bít srdíčko," stojí dál v textu.

"Samozřejmě, nechali si mě dva týdny v nemocnici. Lékaři se obávali o život i druhého miminka. Měla jsem stále špatné výsledky testů. Bylo to velmi těžké období, strach o žijící miminko ve mně a smutek za to druhé. S odstupem času se ani nedivím, že se to stalo. Na spoustu věcí jsem byla sama, přitom jsem se starala o zvířata. Rodinu jsem měla na Slovensku. Zažila jsem mnoho stresu a pláče a někteří lidé nedokázali pochopit, že mi ubližují v tom nejcitlivějším období, které mělo být celé radostné a šťastné. Navzdory všem zlým věcem a stresovým situacím jsem se snažila být silná. Tak moc jsem toužila po dítěti. Jsem vděčná za rodinu a přátele, kteří při mně v těchto situacích stáli."

Lelo, jste statečná, píší fanoušci

"Nejkrásnější den z celého těhotenství byl 6. srpen 2019, kdy mi velmi specializovaný odborník na morfologii řekl, že je dítě zdravé a bude to holčička. V tu chvíli jsem byla nejšťastnější budoucí máma na světě. Celou dobu jsem se těšila na svou holčičku a připravovala se na novou etapu života. Lili už je tu se mnou a i tak se občas zamyslím, jestli to druhé miminko bylo také děvčátko nebo chlapeček, jaké by mělo vlásky, očka, jestli by se usmívalo stejně jako Lili. Jsem životu velmi vděčná, že mi dal aspoň Lilinku," zakončila Lela vyprávění o bolestné zkušenosti.

K příspěvku mimo jiné přispěchala s reakcí i Natálie Kočendová, která nedávno taktéž přišla o své miminko. "Ty moje zlatíčko... však víš, jsi silná žena," napsala Natálie. Pod snímky se objevily desítky komentářů, kde Lelu lidé vychvalovali a přáli jí jen to nejlepší. Někteří brali jako úctyhodné to, že se o takovém zážitku rozhodla vůbec promluvit. "Jste statečná," shodli se komentující.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy