Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Smutná závist kvůli úspěšnému dokumentu: Karlos Vémola a Attila Végh znovu v sobě

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Dalo by se říct, že v Česku se úspěch neodpouští... Jinak si totiž ani nejde vyložit slova MMA zápasníka Karlose Vémoly (34), který se ne moc hezky vyjádřil o dokumentu svého přemožitele Attily Végha (34), který je šlágrem v českých kinech. Paradoxně si ale Karlos trošku udělal ostudu...

Dokument o slovenském šampionovi Attilu Véghovi, který v nedávném zápase století uspal Vémolu v prvním kole, se stal hitem nejen na Slovensku, ale aktuálně patří k hojně navštěvovanému snímku i v českých kinech.

Režie se ujal Petr Větrovský, pro nějž to byl filmový debut. A i když jde o jeho prvotinu, mnohým spadla brada, jak je skvěle dílo poskládané a mapuje poměrně detailně emotivní cestu Végha od jeho amatérských začátků v MMA k pásu šampiona slavné organizace Bellator a následně úspěchu, kdy se vypořádal s Vémolou jako kočka s myší.

Závist kvůli dokumentu

Ovšem to se moc nelíbí Vémolovi, který se do autora dokumentu pořádně opřel A teď dávejte pozor, co veterán z UFC o dokumentu, který zatím neviděl, řekl. "Byl jsem pozvaný na premiéru, ale mám náročný program, určitě se na něj ale podívám, jde o další přínos pro náš sport. Doufám, že se dokument chytí. Trochu se bojím, že ho dával dohromady a stříhal pan Větrovský. (Petr Větrovský je podepsaný pod scénářem a režií.) On je asi dobrý, co se týče managementu, ale určitě nebude dobrý ve filmařině. Já to mám tak, že když má být něco dobrý, tak to má dělat někdo, kdo se tomu věnuje. Nechci ale mluvit dopředu, dokud film neuvidím. Pokud bych točil film já, tak oslovím opravdového filmaře," řekl Vémola směrem k dokumentu, z jehož slov je cítit tak trochu zášť.

Vémola žádný dokument nemá a jediné, kde se aktuálně angažuje, tak jako moderátor. Ano, čtete správně - jako moderátor. Karlos totiž má pořad s názvem Karlos show a bude v něm mít roli moderátora. Vzpomenete si na jeho slova? "Já to mám tak, že když má být něco dobrý, tak to má dělat někdo, kdo se tomu věnuje," tvrdí Vémola.

Vzkaz Attily

Redakce eXtra.cz oslovila Attilu Végha, který vzkázal Karlosovi své. "Mně se dokument líbí a mám jedině pozitivní ohlasy. Na Slovensku ho už viděly desítky tisíc lidí, těším se na výsledek návštěvnosti v Česku, ale zatím je krátce v kinech. Kdyby měl Karlos také dokument, přál bych mu to. A určitě si najde profesionály stejně, jako jsem to udělal já. Třeba se dočkáme," dodal jak je u něj zvykem skromně Attila o budoucí moderátorské hvězdě, která určitě, jak je zvykem, nemá před sebou malé cíle. Leoš Mareš a Libor Bouček a další by se tak mohli aktuálně cítit v ohrožení.

Související články

Další články