Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Smutná Věra Martinová: Zpěvačka přiznala rozchod s mužem, kvůli kterému se rozvedla

Věra Martinová: Přišla o 5 příbuzných, teď přiznala, že i o partnera
Zdroj: Profimedia
rozchod

Zpěvačku Věru Martinovou (62) potkala další životní rána. Minulý rok přišla kvůli covidu o pět svých blízkých. Nyní pro deník Blesk prozradila, že se už před rokem rozešla se svým přítelem, léčitelem Květoslavem Zmrhalem (55), kvůli kterému se před přibližně osmi roky rozvedla s muzikantem Jaroslavem Petráskem. 

Zdálo se, že do toho country zpěvačka Věra Martinová a léčitel Květoslav Zmrhal praští. Jak už to ale bývá, lásce člověk neporučí a místo svatebních zvonů přišel rozchod.

"Už rok jsem bez partnera a občas je mi strašně smutno. Na druhou stranu to beru tak, že takový je život. Nechávám to plynout, třeba se ještě někdo někdy někde najde. Byl to dlouhodobý vztah, byli jsme spolu sedm let a jestli to byl ten legendární sedmý rok nebo co, nevím, prostě to nevyšlo a já to tak beru. A není cesty zpět, prostě jsem sama," svěřila se zpěvačka pro deník Blesk.

Minulý rok přišla o pět příbuzných

Život Věru Martinovou v posledních letech rozhodně nešetří. Minulý rok v lednu přišla kvůli covidu o pět svých příbuzných, včetně obou rodičů.

"Přišly jsme se sestrou kvůli covidu v průběhu dvou měsíců o značnou část naší rodiny. Bratrance, tetu, sestřenici... Ale hlavně maminku i tatínka. Věřte, že je to strašná nálož," uvedla Věra na svém Facebooku se slovy, že je na sebe pyšná, jak tuhle bolestivou ztrátu dokázala uchopit, už jen kvůli faktu, že trpí panickými atakami.

"Ale o to jsem pyšnější, že jsem to zvládla. Tohle byla hodně zátěžová situace a sama jsem byla zvědavá, jak to dopadne."

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy