Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Smutná válka Ornelly a její matky: Chce se na mně zviditelnit, tvrdí Monika Binias

Monika Binias a Ornella Koktová: Chce se na mně zviditelnit, tvrdí matka o dceři
Zdroj: se souhlasem Ornelly Koktové/se souhlasem TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
REAKCE

Monika Binias se vyjádřila k nařčení své dcery Ornelly Koktové, že měla za jejími zády prodat fotky vnuka Quentina. Monika redakci eXtra.cz sdělila, že prodej fotek byl s vědomím a spoluprací Ornelly. A že se na ní dcera chce pouze zviditelnit.

Ornella Koktová nedávno ve svém podcastu s Agátou Hanychovou tvrdila, že Monika Binias jí za zády prodávala fotky jejího syna Quentina. Prohlásila to za hnusné a nepřijatelné chování. Monika si totiž dle Ornelliných slov na svých vnoučatech bez kousku studu namastila kapsu. „Tady se prodávají fotky dětí, udělala mi to za zády moje matka a já z toho nic neměla, jenom jsem to odrodila. Hnus,“ prozradila zcela otevřeně Ornella a v jejím hlase byl cítit odpor k tomu, čeho se její vlastní matka dopustila.

Monika Binias však v reakci na tato obvinění dala pro redakci eXtra.cz vyjádření, ve kterém tvrdí, že fotky byly prodány s vědomím a spoluprací Ornelly.

Peníze z prodeje pak prý investovala právě do Ornelly a jejího syna, když bydleli v jejím domě. "Udělala jsem Ornelle a Quentinkovi pokoj, což je dohledatelné, že to tak je, a tu částku jsme investovali do Ornelly a do Quentinka, já jsem z toho neměla ani korunu, právě naopak," prohlásila matka Koktové.

Cílem Binias bylo dle jejích slov podpořit dceru v obtížné situaci, kdy se na půl roku musela obejít bez partnera. "Jelikož se můj bývalý muž ničeho nezúčastňoval, tak mě to stálo jenom peníze, které jsem investovala ráda, ráda jsem svou dceru podpořila" prohlásila.

Ornella se přes Moniku chce zviditelnit

Monika také naznačila, že Ornellin konflikt s ní může být způsobený potřebou zviditelnění. “Těch lží a nepravd z Ornelliny strany je už fakt hodně, mám pocit, že kdyby nebylo mé osoby, tak nemá o čem mluvit, což je teda hodně smutný, v podstatě se přese mě zviditelňuje, nevím, proč má tu potřebu, já tu potřebu vůbec nemám,” dodala Monika.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy