Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Smutná smrt krásné modelky (†36): Před smrtí napsala na Facebook PODIVNÝ VZKAZ

Zdroj: Facebook
+ Dalších 16 fotografií
tragédie
Modelka Alli MacDonnell (36), která byla zároveň matkou 4 dětí, zanechala na Facebooku podivný vzkaz. Jen pár hodin nato byla nalezena mrtvá. Její smrt absolutně zdevastovala všechny, kteří ji znali - podle rodiny a přátel šlo o osobu se srdcem ze zlata.

Vypadá to, že Alli MacDonnell někdo hodně ublížil. Jen pár hodin před smrtí totiž na Facebook napsala vzkaz, který tomu napovídá. "Proč je v pořádku, když muž řekne ženě, že je hnusná, tlustá p*ča? Evidentně nové dno, jak někoho zničit," napsala modelka

Ještě pár dní před tím, než napsala tento vzkaz, měla být podle jejích známých naprosto v pořádku. Oslavila 21. narozeniny své mladší sestry a na Facebook přidala fotku se svými dětmi, kterým je od dvou do patnácti let, kde psala, že jsou pro ni celým světem.

Přátelé a rodina zesnulou modelku popisují jako člověka, který byl krásný jak zvenčí, tak duševně. To dokazuje i její činnost v organizaci, která šíří povědomí o autismu a pomáhá lidem, kteří jím trpí. Její nejbližší jí na Facebooku zanechávají dojemné vzkazy. "Byla jsi úžasnou matkou a tvé děti budou vyrůstat s vědomím, jak silná jejich maminka byla a jak moc jsi na ně byla pyšná," napsala jedna z Alliiných přítelkyň.

Související články

Další články