Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Smutná slova o zdraví Václava Neckáře. Chce se vrátit na pódia, ale už to nejde, přiznává jeho bratr

Václav Neckář byl na Slavících uveden do Síně slávy.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
zdraví

Václav Neckář sice plánoval návrat na pódia, nakonec k němu však možná nedojde. Legendární zpěvák, který před lety utrpěl mozkovou příhodu, má za sebou pobyt v lázních, jeho stav se však nelepší. "V podstatě si myslím, že bychom měli už odpočívat," uvedl pro Showtime jeho bratr Jan. 

Stav Václava Neckáře se nijak nelepší. Zpěvák si sice dělal velké plány a rád by se vrátil ke koncertování, ovšem zdá se, že návrat na pódia není na pořadu dne. Ačkoli absolvoval pobyt v lázních, stále ho trápí vleklé zdravotní problémy. O jeho zdraví promluvil v pořadu Showtime jeho bratr Jan.


"Vašek se vrátil z lázní, ale bohužel pořád má problém s pohybovým ústrojím, jak se říká. Také mu vynechává sluch. Už bych to dál nerozváděl," uvedl jeho bratr, který zároveň popřel, že by se měl Václav vrátit ke koncertování. "V podstatě si myslím, že bychom měli už odpočívat," dodal.

Doporučené video: Václav Neckář na Českém slavíkovi v roce 2023.


Ještě v dubnu to vypadalo nadějně

V dubnu to přitom vypadalo velmi dobře. "Sice mluví pomaleji, někdy hledá slova, ale na svůj věk se s tím vším vypořádává velice dobře. Hlavně je na tom výborně psychicky. Chystá se na pokračování pěvecké kariéry, rád by znovu koncertoval. Jen se musí zlepšit ta jeho chůze. Ale v hlavě mu to pálí," sdělil pro Teplický deník primář lázeňského domu Jan Štěrba, kam Neckář pravidelně jezdí.


Jan se snaží být svému bratrovi stále nablízku a je mu bezesporu tou největší oporou. Jak ovšem přiznal i v rozhovoru pro eXtra.cz, od té doby, co Neckáře v roce 2002 postihla mozková příhoda a musel se znovu učit mluvit, se jeho stav nijak výrazně nelepší. "Je to takový konstantní stav, který se nevyvíjí moc dobře. Je to prostě stáří, co se dá dělat, ty neduhy se na nás podepisují. Špatně se mu chodí a hodně odpočívá," vysvětlil.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy