Zatímco princ George je třetím v pořadí na britský trůn a téměř jistě na něm jednou usedne, princezna Charlotte je až čtvrtá. A tento fakt se začíná do reality promítat už nyní!

George v neděli oslavil páté narozeniny a kromě opulentní oslavy se dočkal i zveřejnění oficiálního portrétu. Jeho autorem je známý fotograf Matt Porteous a byl pořízen už během křtin prince Louise v zahradě Clarence House, který obývá dědeček trojice malých princátek princ Charles (69).

Zatímco všechny fotky George jsou svěřovány do rukou špičkových profesionálů, snímky Charlotte vždy pořizuje jejich maminka Kate Middleton (36). Přestože se jí zatím vždy povedlo pořídit krásné fotky, rozdíl v přístupu je to znatelný.

„Princ George bude zcela jistě jednou králem, a tak každý jeho portrét musí vypadat perfektně už nyní. Není možné připustit, aby jeho fotky nebyly do detailu dokonalé. U Charlotte je to jiné, na trůnu zřejmě v budoucnosti neusedne,“ svěřil zdroj z Kensingtonského paláce.

Zatímco v královských záležitostech je k Georgovi a Charlotte přistupováno jinak, za zavřenými dveřmi domova si vévodkyně Kate a princ William všechny své děti hýčkají stejně. A to je nakonec vůbec nejdůležitější!