Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

SMUTNÁ PRAVDA o výchově George a Charlotte: Ve srovnání s princem se na princeznu kašle!

Oproti Georgovi je prý Charlotte přehlížená!
+ Dalších 101 fotografií
Navenek lesk a samé úsměvy, skutečný život členů královské rodiny si však v ničem nezadá s chozením po rozžhaveném kamení. Začíná to pociťovat i mladinká princezna Charlotte (3), která je prý ve srovnání se starším bráškou princem Georgem (5) přehlížená!

Zatímco princ George je třetím v pořadí na britský trůn a téměř jistě na něm jednou usedne, princezna Charlotte je až čtvrtá. A tento fakt se začíná do reality promítat už nyní!

George v neděli oslavil páté narozeniny a kromě opulentní oslavy se dočkal i zveřejnění oficiálního portrétu. Jeho autorem je známý fotograf Matt Porteous a byl pořízen už během křtin prince Louise v zahradě Clarence House, který obývá dědeček trojice malých princátek princ Charles (69).

Zatímco všechny fotky George jsou svěřovány do rukou špičkových profesionálů, snímky Charlotte vždy pořizuje jejich maminka Kate Middleton (36). Přestože se jí zatím vždy povedlo pořídit krásné fotky, rozdíl v přístupu je to znatelný.

„Princ George bude zcela jistě jednou králem, a tak každý jeho portrét musí vypadat perfektně už nyní. Není možné připustit, aby jeho fotky nebyly do detailu dokonalé. U Charlotte je to jiné, na trůnu zřejmě v budoucnosti neusedne,“ svěřil zdroj z Kensingtonského paláce.

Zatímco v královských záležitostech je k Georgovi a Charlotte přistupováno jinak, za zavřenými dveřmi domova si vévodkyně Kate a princ William všechny své děti hýčkají stejně. A to je nakonec vůbec nejdůležitější!

Mohlo by vás zajímat

Další články