Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Smutná oslava zpěvačky Hanky Křížkové: Pětašedesáté narozeniny strávila na JIPce

Hanka Křížková: Narozeniny strávila na JIPce
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
operace

Letošní půlkulaté narozeniny nepatřily k těm nejšťastnějším, které česká herečka a zpěvačka Hanka Křížková ve svém životě zažila. Strávila je totiž v nemocnici, a tak se k oslavě svých pětašedesátin dostala až s několikaměsíčním zpožděním. Proč musela strávit narozeniny na jednotce intenzivní péče,   prozradila v Tobogánu Aleše Cibulky.

Zmařené plány

Jedna předem plánovaná operace, která se zvrtla, narušila všechno, co hvězda českých muzikálů Hanka Křížková v letošním roce chystala, a to včetně oslavy svých 65. narozenin. Kromě toho se chystala pokřtít svou novou desku s názvem Nic nechci vrátit, k čemuž se kvůli zdravotním komplikacím dostala až o několik měsíců později, než původně chtěla.

„Letošní léto bylo zajímavé, protože jsem šla na triviální operaci kyčle, kterou má dneska kde kdo. Myslela jsme si, že za 2-3 měsíce budu v pořádku, budu zpívat, jezdit se svou talkshow. A ono se to zkomplikovalo. Už je to dobré, ale půlkulatiny jsem strávila na jipce,“ uvedla před nedávnem Hanka Křížková v Tobogánu Aleše Cibulky.

Operace nebyla jediná nepříjemnost, se kterou se v poslední době zpěvačka potýkala. V loňském roce totiž prodělala dost těžkou formu covidu a trvalo dlouhý měsíc, než se dostatečně zotavila. "Tři neděle jsem opravdu ležela a byla jsem ráda, že vůbec můžu vstát. Nejhorší pro mě byl kašel a dýchání, ale měla jsem k tomu spoustu různých potíží," řekla před časem pro blesk.cz.

Hned několik jubileí

V letošním roce čekalo herečku a zpěvačku ještě jedno významné jubileum. Hanka totiž slaví 40 let na scéně, 25 let vystupuje s Bandem Martina Kumžáka, což také patřilo k důvodům, proč se rozhodla natočit nové album. „Musela jsem trošku posunout také svůj výroční koncert, který bude 25. ledna v Divadle Hybernia. Došlo i k reedici mojí kuchařky U stolu s Hankou Křížkovou, přidala jsem tam spoustu fotek, teď je to album s recepty,“ prozradila.

Výše zmíněné album Hanky Křížkové Nic nechci vrátit pokřtili v RadioCafé herečka Iva Hüttnerová, spisovatelka Halina Pawlowská, textař a herec Rudolf Kubík a moderátor Aleš Cibulka. Fanoušci slavné pěnice se navíc mohou těšit na celkem 20 písní, mezi nimiž nechybí ani oblíbené hity: Loutka pro snoby, Aneta, Jsi moje prokletí, Chci zpátky svůj smích, Zpověď, Až Bůh zavolá nebo Umírám láskou.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy