Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Smutná oslava Felixe Slováčka: Dcera odmítla přijít, Dádě účast zakázal. Co řekl o nehodě?

Narozeninový dort nechyběl.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
oslava

Oslavenec Felix Slováček (79) uspořádal narozeninovou oslavu, která by se nesla v lepším duchu, pokud by jeho manželka Dagmar Patrasová (66) v den jeho narozenin nenabourala svým luxusním vozidlem, což vyvrcholilo tím, že odmítla dechovou zkoušku a později se potácela po pražských Vinohradech. Slováček redakci eXtra.cz prozradil, že Dádu na oslavě nechce a svého slova dostál. "Nebudu s ní slavit narozeniny," řekl nám Felix během svého mejdanu, na který nepřišla ani dcera Anička.

"Dáda nepřijde, ale budou tady všechny mé děti. Chtěl jsem si udělat oslavu a užít si své narozeniny se svými přáteli. Říkal jsem si, jestli někdo zruší účast, nejen kvůli počasí, ale věcem, co se o mně kecá skrz události posledních dnů. Ale je tady plno, s Dádou slavit narozeniny nebudu. Včera jsem měl práci, byl jsem s fanklubem Karla Gotta a ještě na jedné akci. Dáda byla doma," řekl oslavenec Felix Slováček pro eXtra.cz.

Mezi prvními hosty byl jeho syn Felix Slováček mladší a později by měla dle Felixe dorazit i dcera Anička Slováčková, která se však ani několik hodin po zahájení oslavy neukázala.

Nepříjemnými událostmi, které nyní provází Felixe Slováčka, ale zejména jeho manželku Dádu Patrasovou, která nabourala a odmítla dechovou zkoušku, se nenechala ovlivnit řada známých osobností.

Devětasedmdesáté narozeniny saxofonisty přišli dobrým sektem zapít Karel Vágner st., Jiřina Bohdalová, Milan Drobný, František Janeček nebo Zdeněk Barták.

Dáda Patrasová nabourala v den Felixových narozenin 

Dagmar Patrasová bourala v den narozenin Felixe Slováčka "Řidička nabourala do zaparkovaného auta a následně do betonových zábran. Odmítla se podrobit dechové zkoušce. Oznámení o nehodě jsme přijali ve 14.45," uvedl pro Blesk tiskový mluvčí pražské policie Jan Daněk. Zprávu o nehodě jako první přinesl web Aktu.cz. Objevilo se také video, v němž se Dáda po nehodě pohybuje ulicemi kolem své vily velmi nejistým krokem a nakonec před domovními dveřmi i upadne.

Po incidentu byl Felix Slováček rozhořčen. "Jak to vnímám? Nechci se o tom vůbec bavit, musím to teprve vstřebat. Na narozeniny ale určitě nepůjde. Kdyby tam byla, úplně mi to zkazí," doplnil smutně Slováček ke své ženě Dádě Patrasové.

A na závěr vyjádřil prosbu, že přestože ví, že má jeho choť problémy, ať jsou k ní média milosrdná. I v takové vypjaté chvíli se projevuje, že jsou spolu už přes čtyřicet let a na Dádě mu stále záleží… To se ukázalo i na tom, jaké měl před nehodou největší přání k pondělním narozeninám. "Ona moc dobře ví, co bych chtěl. A já to nebudu zveřejňovat," prohlásil lehce tajemně. Protože se ale již předtím vůbec neostýchal, víme, co za tím vězí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy