Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Smutná oběť lockdownu: Kadeřnice (†24) neunesla tíhu dluhů, spáchala sebevraždu

zbytečná smrt
Pandemie koronaviru má dopad na miliony lidí po celém světě. Čtyřiadvacetiletou ženu stály následky druhé vlny koronaviru život. Belgičanka Allyson Jadin se rozhodla, že si splní sen a otevře kadeřnický salon. Do svého snu investovala velkou částku a nejdříve se jejímu salonu v Lutychu velmi dařilo. Poté ale přišel další lockdown a to už dívka neunesla a spáchala sebevraždu.

Teprve čtyřiadvacetiletá Belgičanka Allyson Jadin nedokázala unést dopady druhé koronavirové vlny na své podnikání a minulý týden si vzala dobrovolně život. O smrti dívky infromoval deník Le Parisien s tím, že se Allyson stala symbolem tvrdých protikoronavirových opatření.

Mladičká Allyson si splnila sen a otevřela kadeřnický salon, který bohužel neunesl další lockdown. Belgičanka byla nalezena minulý týden ve svém bytě bez známek života. Policie informovala o tom, že žena nezemřela násilnou smrtí ani cizím zaviněním.

Už na začátku listopadu si Belgičanka zoufala, že situace je pro ni těžká. „Je to velice obtížné,“ přiznala v televizi. „Kontaktovala úřady, které byly určeny k tomu, aby jí pomohly. Řekli jí tam, že neposkytuje nezbytnou službu,“ řekl Serge Schoonbroodt, Allysonin přítel.

„Jsem v situaci, kdy mi má účetní radí, abych tři měsíce po otevření zavřela,“ zoufala si dívka a nakonec se rozhodla svoji situaci řešit sebevraždou. Upřímnou soustrast rodině vyjádřil belgický premiér Alexander De Croo.

Související články

Další články