Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Smutná oběť lockdownu: Kadeřnice (†24) neunesla tíhu dluhů, spáchala sebevraždu

Smutná oběť lockdownu: Kadeřnice (†24) neunesla tíhu dluhů, spáchala sebevraždu
Zdroj: unsplash.com
zbytečná smrt
Pandemie koronaviru má dopad na miliony lidí po celém světě. Čtyřiadvacetiletou ženu stály následky druhé vlny koronaviru život. Belgičanka Allyson Jadin se rozhodla, že si splní sen a otevře kadeřnický salon. Do svého snu investovala velkou částku a nejdříve se jejímu salonu v Lutychu velmi dařilo. Poté ale přišel další lockdown a to už dívka neunesla a spáchala sebevraždu.

Teprve čtyřiadvacetiletá Belgičanka Allyson Jadin nedokázala unést dopady druhé koronavirové vlny na své podnikání a minulý týden si vzala dobrovolně život. O smrti dívky infromoval deník Le Parisien s tím, že se Allyson stala symbolem tvrdých protikoronavirových opatření.

Mladičká Allyson si splnila sen a otevřela kadeřnický salon, který bohužel neunesl další lockdown. Belgičanka byla nalezena minulý týden ve svém bytě bez známek života. Policie informovala o tom, že žena nezemřela násilnou smrtí ani cizím zaviněním.

Už na začátku listopadu si Belgičanka zoufala, že situace je pro ni těžká. "Je to velice obtížné," přiznala v televizi. "Kontaktovala úřady, které byly určeny k tomu, aby jí pomohly. Řekli jí tam, že neposkytuje nezbytnou službu," řekl Serge Schoonbroodt, Allysonin přítel.

"Jsem v situaci, kdy mi má účetní radí, abych tři měsíce po otevření zavřela," zoufala si dívka a nakonec se rozhodla svoji situaci řešit sebevraždou. Upřímnou soustrast rodině vyjádřil belgický premiér Alexander De Croo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy