Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Smutná nehoda: Autora písně z kultovní komedie S tebou mě baví svět zabilo uklouznutí

+ Dalších 16 fotografií
nehoda
Ve věku 76 let zemřel textař a spisovatel Vladimír Poštulka, který má na svědomí legendární hit Heleny Vondráčkové (71) Sladké mámení, který v české komedii S tebou mě baví svět zpívala Zdena Studénková (64). Poštulka byl i ve svém věku velmi aktivní a po zdravotní stránce ho netrápily žádné velké potíže. Osudnou se mu stala zdánlivě banální nehoda.

Vladimír Poštulka měl i ve svých 75 letech spoustu plánů. Byl gastronomickým kritikem a jeho program byl plný návštěv nejrůznějších restaurací. O život ho připravila zdánlivě banální nehoda. Na konci roku 2018 na své chalupě v jižních Čechách uklouzl na sněhu, upadl a udeřil se do hlavy.

Poštulkova manželka Eva okamžitě zavolala záchranku, která textaře odvezla do nemocnice v Českých Budějovicích. „Museli mu odsát rozsáhlý hematom, který tlačil na mozek,“ svěřil deníku Aha! očitý svědek události. Vladimír Poštulka neměl nejmenší ponětí, že operaci vůbec podstoupil – byl v kómatu.

Po operaci byl Poštulka převezen do pražské Nemocnice Na Homolce, kde ležel až do své smrti. V kómatu strávil dokonce i své 76. narozeniny a pouhé dva dny po nich opustil tento svět.

Mohlo by vás zajímat

Další články