Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smutná karanténa Evy Decastelo: Hvězda Slunečné přiznala, po čem jí je nejvíce smutno

Evě se stýská po natáčení Slunečné.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
nostalgie
Seriál Slunečná se kvůli omezení natáčení aktuálně vysílá jen jednou týdně. Slunečná ale nechybí jenom divákům, pravidelné natáčení epizod chybí i samotným hercům. O velikonočním volnu si na sociální síti postěžovala a posteskla Eva Decastelo, která se už nemůže dočkat, až bude se svými oblíbenými kolegy zase na place.

Seriál Slunečná si oblíbili nejen diváci u televizních obrazovek, ale také samotní herci. Ti si nemohou vynachválit skvělou partu lidí a celkovou atmosféru při natáčení. Není tedy divu, že jim je po setkávání s ostatními herci a členy štábu už trochu smutno.

Smutná odluka

Nedávno si posteskla i Eva Decastelo (41), která v seriálu hraje cukrářku Zuzanu. "Normálně je mi teď trošku smutno, když si vzpomenu na tohle focení," napsala Eva pod velikonoční fotky ze Slunečné, kde se herci fotili v krojích a s velikonoční tematikou. "Vše se fotilo v ateliérech Slunečné, byl tam hrozný šrumec, spousta herců a do toho všechny musela nahánět produkční, protože jsme se pořád někde zakecávali," vzpomíná nostalgicky Eva, která se fotila s živým králíkem.

Vesnický gang

Eva si nemůže vynachválit především svou hereckou partu vesnických manželek, se kterými dohromady tvoří tzv. ženský gang. Do něho patří Tereza Brodská, Regina Řandová, Jana Stryková, Jana Preissová a Dana Batulková, kterou ale ostatní členky občas nemůžou coby Lídu Vackovou vydýchat. "A tenhle pocit, že si máme pořád co říct, i když se vidíme při natáčení vlastně pořád, mi hrozně chybí. Už ať je to za námi a zase se točí," uzavřela seriálová Zuzana, jejíž skutečný manžel René Decastelo ve Slunečné plní funkci kreativního producenta.

Jak to ostatním herečkám a hercům slušelo v tradičních krojích a jak hvězdy seriálu prožívají Velikonoce, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články