Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Smutná holčička z reklamy promluvila: Jak to bylo se ZAHNUTÝMI ŽUBY NAHORU?

+ Další 3 fotografie
co dnes dělá?
Ta reklama byla původně určená pro jednu televizní sezónu. Jenže se z ní stala legenda, kterou vídáme každé Vánoce. Holčičku, která na prasátko čekat nemusí, protože ho už vidí, miluje celý národ. Sandře Flemrové (19) ale slavná reklama žádné životní štěstí nepřinesla.

Tato reklama se vám prostě dostane pod kůži a vlastně ani v první fázi neřešíte, jaký nápoj propaguje. Holčičku, která jde s tatínkem uříznout vánoční stromek, si zamilovaly miliony diváků.

Tehdy teprve čtyřletá Sandra Flemrová stála na profesionálním rozcestí a ani si to neuvědomovala. Mohla se stát uznávanou herečkou, nebo se mohlo stát, že si ji diváci budou pamatovat jen z jedné role a ona se ve světě filmového průmyslu výrazněji neprosadí. Sympatickou Sandru čekala druhá varianta.

„Na castingu nás zkoušeli z toho, jakou máme fantazii. Když pak zavolali, že jsem byla nejhezčí, měli jsme doma všichni radost,“ uvedla pro magazín Týden k „zahnutým žubům nahoru“. Po úspěšné reklamě obcházela řadu castingů, ale další velkou nabídku už nedostala

Radost vystřídalo zklamání. Později se nechala slyšet, že jí slavná reklama paradoxně dveře zavírala. Až jí je zavřela zřejmě nadobro.

Navíc se dostavila frustrace z finančních podmínek. Flemrová měla od modelingové agentury dostat směšných 24 tisíc korun. Tři roky po natáčení je ale její rodiče ještě neměli v kapse, nakonec jim je vyplatil sám výrobce oblíbeného nápoje.

Flemrová byla novináři několikrát žádána o velký rozhovor, ale začala si střežit soukromí. K holčičce, která vyhlíží zlaté prasátko, se už nechce vracet ani ve vzpomínkách.

Mohlo by vás zajímat

Další články