Celá písnička podle Ewy vznikla jako legrace. Chtěla ukázat lidem, že se můžou mít rádi i s pár kily navíc. Jenomže tenhle cover songu All About That Bass se stal tak populárním, že se Ewa (22) dostala do průšvihu.

„Najednou se mi ozval publisher, kterému covery normálně nevadí. Ale když je to moc populární, vznikne tam střet zájmů. Začal volat, co se děje a proč tu verzi neschválil. Takže jsme originálním autorům teďka poslali všechny materiály, aby je schválili. No, a neschválili. Jsme v situaci, kdy to nemůžeme dát oficiálně na můj YouTube kanál, ani to nemůžou oficiálně hrát rádia, ani to nemůžeme hrát na koncertech,“ řekla Ewa v rozhovoru pro DVTV.

Prostě prekérka. Co začalo jako sranda, vyústilo v nepříjemnou situaci a Ewa musela song stáhnout. Teď jí nezbývá nic jiného než čekat na rozhodnutí od amerických producentů. Tak snad je Ewa moc nenaštvala a Boky jako skříň uslyšíme na nějakém letním festivalu.

A proč měla podle Ewy zrovna předělaná písnička větší úspěch než její originální songy? „Úspěšný je u nás ten, kdo si ze sebe umí udělat srandu.“