Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Smutná Dominika Gottová o rozvodu: Timo ji okradl, vzal i šperky po Mistrově mamince

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 15 fotografií
nečekané odhalení
Několik let už se intimně nesblížili, to ale není jediný důvod, proč se Dominika Gottová (46) rozvádí s finským muzikantem Timem Tolkkim (53). Prvorozená dcera Karla Gotta (✝80) prozradila, že ji manžel okradl o cennosti pro ni nevyčíslitelné hodnoty. Mezi uloupenými věcmi byly dokonce šperky po Mistrově mamince.

Jako osudovou chybu nejspíš s odstupem devatenácti let vnímá Dominika Gottová (46) svatbu s Timem Tolkkim (53). V příštích dnech plánuje podat žádost o rozvod, k čemuž ji dohnaly dlouhodobé problémy ve vztahu. Po uzavření sňatku v roce 2000 se kvůli manželovi odstěhovala do Finska.

Tolkki je zkrachovalý hudebník, který se potýká s maniodepresemi a je bez práce. Ruku k dílu nepřikládá ani v péči o domácnost, všechno musí utáhnout Dominika, která pracuje jako servírka v restauraci v Helsinkách. Věřila, že manželství půjde zachránit, pak ale přišla poslední kapka.

Rozprodal šperky

Finanční problémy začal Timo řešit rozprodejem Dominičiných věcí. „Neumíte si představit, co mi udělal! Vzal mi cennosti, které jsem měla, šperky a několik hodinek, a šel je kvůli dluhům, které nasekal, prodat!“ prozradila Gottova dcera deníku Blesk. Připravil ji o šperky po babičce Marii Gottové (†66) nebo prstýnek, jenž dostala od maminky.

Vzpomínku na milovaného tatínka však před manželem naštěstí ukryla. „Jediné, co se mi z těch cenností podařilo zachránit, byly jedny hodinky. Od táty. Mám je totiž dobře schované,“ dodala. Tolkkiho, který si ještě před měsícem brousil zuby na Betramku, tak vzhledem k Dominičině vzteku zřejmě nečekají příjemné dny.

Související články

Další články