Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Smutná dohra ve Výměně manželek: Zuzka bouchla pěstí do stolu, fetuješ! Následoval rozchod

Smutná dohra ve Výměně manželek: Zuzka bouchla pěstí do stolu, fetuješ! Následoval rozchod
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
výměna manželek
Tentokrát byla epizoda oblíbené reality show Výměna manželek velmi poklidná. Přesto má divokou dohru. V tomto díle jsme mohli vidět, jak si poradila dominantní Hanka z roubenky s laxním manželem a třemi kluky a zda se dokázala manažerka Zuzka, zvyklá na město, přizpůsobit životu v lůně přírody. Zuzana po natáčení udělala razantní rozhodnutí. Svému partnerovi dala kopačky, protože dle jejích slov fetoval.

V nové epizodě Výměny manželek jsme se setkali s rodinou z vesničky Svor, Hankou (33), Lukášem (31), Adamem (13) a Natálií (14). Rodinu do Výměny manželek přihlásila maminka. Přála si, aby se Lukáš více věnoval rodině, protože podle jejího mínění ji kvůli svým koníčkům zanedbává. Hanka navíc brala Výměnu jako zkoušku, jak bude Lukáš bez ní vycházet s dětmi.

Na druhé straně jsme poznali Zuzku (33), Martina (30), Jirku (16), Dominika (13) a Patrika (8), kteří žijí v Kladně. Zuzka se přihlásila do Výměny, když byla naštvaná na svoji rodinu. Měla pocit, že všechno dělá sama. Zuzka dlouho bojovala se situací, kdy Martin nepracoval a ona všechno musela táhnout sama. Dokonce už přemýšlela i o ukončení vztahu.

Hořká dohra

Zatímco průběh celé Výměny manželek byl vcelku poklidný, tak dohra stála za to. Zuzana se pouhý den po Výměně rozešla se svým partnerem, protože podle jejích slov fetoval. "Řekla jsem mu, že mu teda děkuju, že se předvedl v plné parádě. Myslím si, že já jsem sobě ostudu a svým dětem neudělala. Ale on ano. Pak jsme se rozešli. Nějakou dobu se ještě ozýval, nechtěl si odnést věci, protože neměl kam. Trvalo to dva měsíce," řekla po skončení Nově Zuzana.

"Po Výměně do týdne tady už nebyl," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy