Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Smutná Dara Rolins: Kompletní ztráta chuti do života kvůli koronaviru, její slova jsou jasná

Zdroj: Profimedia.cz
Deprese
Slovenská zpěvačka Dara Rolins (48) se na sociálních sítích rozpovídala o tématu, které se týká každého z nás. Mentální stav, do kterého se kvůli koronaviru dostáváme, popsala jako naštvání, smutek a kompletní ztrátu energie cokoli dělat.

Zpěvačka Dara Rolins si na svém instagramovém účtu postěžovala, že jí chybí pohádkové království, ve kterém se smí zpívat, svobodně cestovat a potkávat se se svými nejbližšími. "Beze strachu se objímat, chodit do školy a do práce," vyjmenovávala Dara aktivity, o kterých si nejen celé české a slovenské království, ale také celý svět mohou nechat ještě na dlouhou dobu pouze zdát. "Bože, chápete to?" posteskla si známá zpěvačka a popsala je jako obyčejné věci, které jí byly samozřejmé a nikdy se nad nimi ani nepozastavovala. Dokud o ně nepřišla.

"Dnes?? Všechno z toho je jen sen, který se nám na čas rozplynul. Nechci vás uvádět do ještě většího smutku. Chci jen..." posmutnělé Daře však došla slova a dodala, že se jen nostalgicky zamýšlí nad časem. "Přes všechny důvody, proč být právem naštvaní anebo smutní, bez nálady, energie cokoli řešit, začínat, dělat, plánovat - nesmíme ztratit hlavu," popsala zpěvačka psychický stav, ve kterém se nachází nejen ona, ale také většina z nás.

Související články

Další články