Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Smutná bilance: Rok 2019 připravil Česko o mnoho slavných osobností

Smutná bilance: Rok 2019 připravil Česko o mnoho slavných osobností
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 39 fotografií
galerie
Rok už se s rokem pomalu schází a zanedlouho vstoupíme do nového desetiletí. Nezbývá než doufat, že především v jistém ohledu bude rok 2020 lepší. Ten letošní, tedy 2019, nám totiž vzal velkou spoustu významných osobností, jejichž ztráta veřejnost zasáhla. I proto je více než na místě na ně obzvlášť v období svátků ještě jednou zavzpomínat.

Jen s obtížemi by bylo snadné přehlédnout, že v roce 2019 nás opustila velká spousta významných osobností. První zdrcující zpráva přišla už 21. ledna, když zemřela Marie Kyselková, kterou si národ zamiloval jako princeznu se zlatou hvězdou V tu chvíli jako by se spustil řetězec smutných událostí, které navždy poznamenaly českou kulturu.

Česko se zahalilo do smutku především poté, co nás po boji s akutní leukemií opustil Karel Gott. K rakvi Mistra se lidé chodili klanět a pokládat květiny několik dlouhých hodin a jeho skon byl zaznamenán i zahraničními fanoušky.

V galerii se podívejte na celebrity, které letos skonaly. Ať už byla příčinou smrti dlouhodobá nemoc, ošklivá autonehoda, nebo sebevražda, jedno je jasné - vždy bude správné si na ně vzpomenout a vzdát jim hold či zapálit svíčku.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy