Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Smutek, zklamání a beznaděj: To prožíváme, když jsme bez internetu! Jak se tomu navždy vyhnout?

Bez internetu nechce skončit nikdo.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Nádech, výdech. Nádech, výdech. Dinosaurus přeskakující kaktusy. Nádech, výdech. Nádech… Grr! Každý to zná, každý to někdy zažil a vaše babička je jen výjimkou potvrzující pravidlo. Špatné nebo dokonce žádné připojení k internetu – to je noční můra dnešní generace!

Čas od času samozřejmě není na škodu vyjít si na procházku nebo si přečíst dobrou knihu. O to více je pak ale důležité, aby bylo připojení k internetu rychlé a stabilní vždy, když jej zrovna nejvíce potřebujete.

Na to, jak strašné je dnes nejen pro mladé lidi být bez připojení k internetu, upozornila kampaň #beznetu. Soutěžící měli za úkol znázornit hloubku zoufalství z nefungujícího internetu a podělit se o své trápení s hashtagem #beznetu. Jsou to smutek, zklamání a především beznaděj, co dnes při ztrátě připojení lidé prožívají.

Do kampaně #beznetu, kterou podpořila společnost CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura, a.s.), se zapojili čeští top instagrameři a youtubeři. Ti se stejně jako všichni ostatní nejednou museli vypořádat s nefungujícím internetem. Jak vypadají jejich reakce? Na ty nejlepší z nich se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články