Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutek ze ztráty mazlíčka se na Monice Štikové podepsal: Kruhy pod očima a žádný úsměv

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
truchlení
Monika Štiková (47) nedávno přišla o blízkého člena rodiny, který pro ni znamenal strašně moc. Zemřela jí fenka a dlouholetá parťačka Angelica. Na Monice se truchlení pořádně podepsalo. Kruhy pod očima se zvětšují.

Monika Štiková (47) ztratila člena rodiny, který jí byl velmi blízký. Fenka Angelica stála po jejím boku dlouhých 13 let a za tu dobu přirostla Monice k srdci. Smutnou zprávu oznámila pomocí sociální sítě a parťačce poslala dojemný vzkaz. „Milujeme tě! Už je ti líp“, truchlila na Instagramu.

Na Monice se ztráta blízkého člena rodiny pěkně podepsala. Na poslední přidané fotce vypadá naprosto zničeně. Nejeví žádné známky úsměvu a radosti. Má smutek ve tváři a obří kruhy pod očima tomu také moc nepřidávají.

V těchto těžkých chvílích jí je velkou oporou mladší přítel Petr Binias (22). Nebýt jeho, bůh ví, jak by se se ztrátou zvládla vyrovnat. Zřejmě by vypadala ještě hůř, než teď.

Související články

Další články