Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Smutek zaženou láskou: Necpál ukázal kočičku, Arichteva se věšela na manžela

+ Dalších 20 fotografií
StarDance
Do finálové trojice StarDance se nedostali Michal Necpál (31) a Veronika Arichteva (32). Sám Necpál připustil, že to s Veronikou bylo na začátku velmi složité. Ušli spolu kus cesty, a tak jim je prohra logicky líto. Smutek jim ale pomohou rozbít jejich protějšky.

Jestli byl někdo Veronice Arichtevě opravdovou oporou, byl to její manžel Biser Arichtev, který přenos za přenosem tleskal v prvních řadách. Necpálovi byla oporou též jeho partnerka. Prohra je jistě mrzí, ale hned po skončení se každý ze soutěžní dvojice šinul ke svému protějšku. Věděli, že jim tak bude lépe.

Arichteva si s ostychem nelámala hlavu a začala rovnou polibky. Necpál, který se zřejmě stydí a hodlá svoji přítelkyni povalit až za zavřenými dveřmi, si vedle ní jen stoupl. Vypadnutí této dvojice pochopitelně mrzí i ostatní soutěžící, jelikož se ve StarDance, alespoň dle jejich slov, sešla výborná parta.

Ve finálové trojici jsou Pavla Tomicová a Marek Dědík, Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková a David Svoboda a Veronika Lálová

Související články

Další články