Smutek za Jana Třísku: Truchlit bude jeho manželka i dvě dcery!
Jeho manželka Karla Chadimová se také proslavila jako herečka. Zahrála si ve filmech Pět z milionu, Místenka bez návratu, Hra bez pravidel, Znamení Raka či Markéta Lazarová. Mladou generací byla oblíbena hlavně na začátku šedesátých let. V roce 1968 se vdala za Jana Třísku a v roce 1977 společně emigrovali nejdříve do Kanady, ale na konec se usadili v Americe.
Za oceánem se vzdala herecké kariéry, ale naplnila definici amerického snu. Začínala jako hosteska a vypracovala se do top manažerské pozice hotelu Bel-Air v Hollywoodu. S manželem si po návratu do Čech zahrála v Obecné škole, kde dostala vedlejší roli úřednice.
Manželé mají dvě dcery - Janu a Karlu. Obě žijí ve Státech. „Moje jedna dcera žije v Los Angeles, asi hodinu autem od nás, a druhá dcera žije čtyři dny autem ve státě Minnesota,“ řekl herec v rozhovoru pro iDnes.cz.
Jeho nečekaný skon je pro rodinu zajisté velkou ztrátou.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Neskutečně sobecký čin, zlobí se lidé: Karel Heřmánek čelí po sebevraždě zdrcující kritice

GLOSA: Karel Heřmánek si zajistil nesmrtelnost legendárními rolemi, lidé si ho ale budou navždy pamatovat pro sebevraždu

Neuvěřitelné dědictví po Karlu Heřmánkovi: Nastřádal nemovitosti za více než sto milionů korun

Sebevraždu Karla Heřmánka se budou lidé snažit napodobit, obává se odborník. Nešťastníci skákali pod vlak i po smrti Bartošové
