Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Smutek v rodině! Dcera Ivy (18) a Mariana (46) z Výměny má velké vývojové potíže

+ Další 4 fotografie
VÝMĚNA MANŽELEK
Věkově odlišnému manželskému páru Ivě (18) a Marianovi (46) lékaři sdělili hodně nepříjemné zprávy ohledně jejich dcery. Jejich milovaná dcera Dominika (2) musí podstoupit vážnou hormonální léčbu. A dvojnásobná maminka, kterou proslavilo účinkování ve Výměně manželek, má obavy... Žádá lidi o pomoc!

Iva je zoufalá. Nikdy netušila, že její prvorozená dcera Dominika bude pod dohledem lékařů. Vše kvůli genetické chybě růstu. Je totiž hodně malinká a začíná se odlišovat vzrůstem od ostatních dětí. Nejspíše jde o genetiku, kdy Iva a Marian jsou vzrůstem hodně malí.

„Malá má dostat ve třech letech na zkoušku růstový hormon. Ona je hrozně malá. Nemůže nám někdo poradit?“ v obavách položila lidem dotaz Iva, která nedávno přivedla na svět svou druhou dceru Anetu. A už teď tuší, že léčbu, která čeká její prvorozenou Dominiku, bude muset nejspíše podstoupit i mladší dcera.

Manželé se nemohli shodnout, zda dceři léčbu schválí. „Já souhlasila, Marian ne. Ale když nám lékaři řekli, že Dominice bude pět let, bude mít maximálně 110 centimetrů, nakonec souhlasil. Bojíme se,“ dodala maminka, kterou si lidé zapamatovali zejména z kontrovezního dílu Výměny manželek. Oba ale věří, že vše bude po léčbě růstovým hormonem v pořádku a obě jejich děti budou zdravé.

Mohlo by vás zajímat

Další články