Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smutek trvá: Po záhadné smrti malé vnučky Marie Pojkarové další drama v rodině

Marie Pojkarová pláče pro vnučku.
Zdroj: archiv M. Pojkarové
+ Další 3 fotografie
NAPĚTÍ
Když 24. května ráno přišla snacha zpěvačky Marie Pojkarové (64) na to, že její šest týdnů stará dcera Valerie je po smrti, celá rodina se ponořila do hlubokého žalu. A i když by se mohlo zdát, že po téměř dvou měsících od tragické události je z toho úplně nejhoršího venku, podle informací eXtra.cz u příbuzných nešťastně zesnulé holčičky probíhá nyní velké drama.

Hádka

Krátce poté, co eXtra.cz přineslo zprávu o tom, že vnučka zpěvačky veselých písniček Marie Pojkarové (64) 24. května zemřela za záhadných okolností, které zatím stále bez jasných závěrů prověřuje policie, rozhořel se v rodině velký spor.

„Všichni jsou z úmrtí té roztomilé holčičky nešťastní a zveřejnění případu je mrzí. Marie dostala vynadáno od syna a jeho partnerky za to, že vůbec něco médiím řekla. Přitom jim jen odpověděla na otázku. Rozkmotřili se ve zlém,“ řekl eXtra.cz důvěryhodný kamarád z rodiny.

Mlčení

Ona sama se už raději k ničemu nechce vyjadřovat. „Nezlobte se, už jsem toho řekla dost,“ rozloučila se spěšně.

Pojkarová redakci eXtra.cz původně potvrdila naše zprávy o úmrtí vnučky, podle zdroje ale matce zesnulé holčičky údajně vadí, že se teď řeší, jestli měla nebo neměla alkohol v dechu, což se ale mediálně probíralo už v den úmrtí miminka, jen se nevědělo, že je jakkoli spjaté se zpěvačkou. Ta sama ostatně informace ohledně alkoholu odmítla komentovat.

Kritika

„Marie nerozumí tomu, proč by měla být teď považována za špatnou, proč by ji někdo měl za něco kárat. Za smrt vnučky nemůže, strašně ji trápí, co se stalo, odpovědí na dotazy neudělala nic zlého. Ale přesto přišla výčitka ze strany, která by podle mě osobně teď opravdu sama neměla nikoho kritizovat,“ myslí si náš zdroj.

Související články

Další články