Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Smutek střídá radost: David Pastrňák se stal 2 roky po smrti syna znovu otcem

David Pastrňák s přítelkyní.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Porod

Hokejista David Pastrňák (27) a jeho švédská partnerka Rebecca aktuálně prožívají veliké štěstí. Narodila se jim totiž dcerka, které dali zajímavé jméno Freya Ivy Pastrnak. S radostnou novinkou se hokejista pochlubil na sociálních sítích.

Hokejista David Pastrňák má pořádný důvod k radosti. Hráči za Boston Bruins v americké NHL a jeho přítelkyni Rebecce Rohlsson se totiž narodil vytoužený potomek. 

„Freya Ivy Pastrnak už je na světě. Snili jsme o tomto momentu dlouho a já nemůžu být pyšnější na moje dvě krásné holky. Už se nemůžu dočkat, až se budu dívat, jak budeš naší nugetce tou nejlepší mámou,“ napsal Pastrňák na Instagram k fotografii s partnerkou i novorozenou dcerkou.

Obrovská ztráta

Stalo se tak necelé dva roky poté, co pár přišel o syna Vigga. Ten zemřel pouhých šest dní po narození. Jménem sebe, přítelkyně Rebeccy a našich rodin chceme poděkovat všem mým spoluhráčům, trenérům, celé organizaci Bruins, celé lize a fanouškům za podporu. Je to těžké období, kterým procházíme a ještě budeme. Máme ale vaši podporu, takže lidi – moc děkujeme,“ napsal tehdy hokejista, jak informoval iSport.

Podle svých slov se následně rychle snažil soustředit na hokej, aby tolik nemyslel na ztrátu, která se mu v životě stala. „Je to těžké, nepřál bych to nikomu zažít. Byl to pro mě celkově složitý rok. Snažil jsem se otočit list tak rychle, jak to šlo,“ dodal ještě.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy