Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Smutek na ostrově kvůli Sebastianovi: Měl jsem slzy na krajíčku, přiznal drsoň Tomáš Rys

+ Dalších 50 fotografií

Desátý díl reality show Survivor přinesl velmi emotivní kmenovou radu, na které ohlásil odchod ze soutěže Sebastian Navrátil kvůli nemocnému tatínkovi. O slzy a dojemné momenty zde nebyla nouze a tyto pocity se přenesly mezi soutěžící i v dalším díle. "To, že odešel Sebastian, bylo strašně smutný. Měl jsem skoro slzy na krajíčku," přiznal jinak tvrďák Tomáš Rys.

V Survivoru došlo v desátém díle na emotivní odchod Sebastiana Navrátila. Ten na kmenové radě řekl, že kvůli svému nemocnému tatínkovi, se kterým se nestýká, musí soutěž opustit. Zdravotní stav jeho otce, který malého Sebastiana opustil už v porodnici, se totiž znatelně zhoršil.

Radek: Byla to nejvíc vysilující rada

Emoce následně dolehly i na ostatní soutěžící, především pak na Jacka Hamida, který se přede všemi svěřil se svými pocity osamění. Jak však vyplývá z ukázky jedenáctého dílu, kterou si můžete pustit v náhledovém videu, následně Sebastianův odchod dolehl i na další soutěžící.

"Když začala kmenovka se Sébou, tak začal i celej můj Survivor se Sébou. Byli jsme tu spolu od začátku, hodně jsme se spolu bavili, co nám to má tady přinést. Vnímali jsme to možná jako takovou léčebnu pro naši hlavu, co si máme uvědomit, což bylo strašně super a vyhovovalo mi, že to mám s kým sdílet," řekl na Sebastianovu adresu Martin Prágr.

Emoce pak dolehly i na Radka Polomíka. "To byla nejvíc vysilující rada, jakou jsem zažil emočně, že se člověk do toho vcítí, a tohle bylo šílený," řekl.

S překvapivou informací se pak svěřil jinak sebevědomý Tomáš Rys. "To, že odešel Sebastian, bylo strašně smutný. Měl jsem skoro slzy na krajíčku," uvedl.

"Ono to tu někdy vypadá, jako že bychom si vylévali všichni srdíčka, ale není to tu vůbec jednoduché," dodal Prágr k tomu, jak na všechny soutěžící doléhají náročné podmínky Survivoru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy