Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutek měly vepsaný ve tváři: Dominika a Lucie Gottovy navštívily hrob tatínka Karla

Zdroj: archiv
+ Dalších 39 fotografií
karel gott
V noci z pátku na sobotu byl dokončen hrob legendárního zpěváka Karla Gotta (†80). Kromě fanoušků, kteří na hřbitov na Malvazinkách neustále přichází na Mistra zavzpomínat, se dostavila i jeho prvorozená dcera Dominika Gottová (46) společně se sestrou Lucií. Dominika se kromě smrti tatínka musí vyrovnávat i s rozvodem a po dlouhých letech strávených ve Finsku si znovu zvyká na život v Česku.

Jak zaměstnanci hřbitova na Malvazinkách předpokládali, tak se také stalo. K hrobu Karla Gotta proudí davy příznivců, kteří se chtějí Mistrovi před svátky poklonit. Zavzpomínat přišla i zpěvákova dcera Dominika Gottová, která se po letech života ve Finsku vrátila po smrti tatínka do Česka. Společně s ní přišla i jeho druhá dcera Lucie.

Místo posledního odpočinku Gotta je plné květin, svíček a nejrůznějších sošek od fanoušků. Dominika se tatínkovi poklonila a před svátky přišla navštívit jen před pár dny dokončený hrob. Není pochyb o tom, že letos prožívá nejsmutnější Vánoce svého života, i přesto však zůstává silná a snaží se uspořádat si život.

Poprvé od pohřbu se na veřejnosti ukázala i Mistrova druhá dcera Lucie, která společně se svou sestrou vzdala tatínkovi hold.

V nestřeženém okamžiku hrob navštívila i vdova Ivana Gottová s dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií. Holčičky pověsily na vánoční stromek u hrobu kouli s nápisem nejlepší tatínek a Ivana na oficiálních stránkách vyzvala fanoušky, aby pietní místo navštívili.

Související články

Další články