Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Smuteční jízda před pohřbem Dana Nekonečného (†52): Známe detaily!

+ Dalších 28 fotografií
POSLEDNÍ SBOHEM
Čtvrteční poslední rozloučení s nedávno zesnulým vyslancem ministerstva rrrrrrozkoše Danem Nekonečným (†52) bude ozvláštněno nejen tím, že místo obligátní černé budou mít na sobě smuteční hosté vesměs žlutou, ale ponese se i ve znamení smuteční jízdy! Jeho nejbližší tak chtějí připomenout památku toho, který se na svět uměl jen zubit a miloval veselí!

„Domluvila se tak naše poslední velká parta kamarádů kolem Šum svistu. Sraz bude ve Stodůlkách, kde bydlím. Pojedeme k Danově domu, kde to kolem třinácté hodiny nazdobíme. Mělo by nás být asi sedm aut, ale už se nám ozývá i řada dalších lidí, kteří se v Řeporyjích chtějí přidat. Odtamtud pak pojedeme do Motola,“ řekla eXtra.cz zpěvákova poslední přítelkyně Zuzana Kardová.

Pohřeb, který začíná ve čtvrtek 4. dubna ve 14:15, nebude smutný, právě naopak. Měl by připomínat spíš párty, které tak miloval.

Chybět nebudou klasicky nastrojené exotické tanečnice a plánuje se i ohňová show. Na poslední sbohem Danu Nekonečnému se bude hodně dlouho vzpomínat!

Mohlo by vás zajímat

Další články