Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Smůla, domů tě nepustím! Krampol ostře reaguje na to, že Hanka chce pryč z léčebny

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Jiří Krampol (80) nevěřil vlastním uším, když jsme mu zavolali a dozvěděl se, že jeho žena vypráví o svém odchodu z léčebny. Hana Krampolová, která v Červeném Dvoře skončila kvůli svým závislostem na alkoholu, prášcích a cigaretách, tvrdí, že už v zařízení dál nemusí být. „To je hloupost, nesmíte ji brát vážně,“ tvrdí herec.

„Zítra jedu do domů, do Prahy. Už tu nemusím být a už tu také nemají místo,“ překvapila nás Hana Krampolová, když jsme jí v pondělí zavolali

To ale její manžel odmítá. „Co je to za hloupost, že jde domů? A že ji povezou známí? Domů? Nepustil bych ji dovnitř, zdaleka není vyléčená. Nesmíte jí všechno věřit, není ještě v pořádku. Lékařům třeba vypráví, jak se po ukončení léčby těší na vnoučátka, která ale za posledních osm let viděla sotva pětkrát,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol

Jeho žena se ale skutečně přestěhuje. Jen ne domů.

Nový blázinec

„V Červeném Dvoře se jim podařilo zařídit, že má Hanka v pořádku metabolismus. Dál ale musí být nejmíň dva tři měsíce pod čtyřiadvacetihodinovým dozorem. Odvykačka bude pokračovat v Praze, v nově vzniklém supermoderním pavilónu na doléčování závislostí. A nepovezou ji tam žádní známí, ale záchranka,“ vypráví o novém bohnickém zařízení.

„Je to výkvět psychiatrie jednadvacátého století. Když to přeženu, mají tam vodotrysk, houpačky a podobně. Vůbec z toho nemá člověk pocit, že je v nemocnici. Původně ji chtěli dát na psychiatrii na Karlovo náměstí, ale to už bych nedovolil. Připadal jsem si tam vším jak v osmnáctém století. Člověk, který netrpí depresemi, je dostane hned, jen co tam přijde,“ vysvětluje bavič, moderátor a herec.

Ani v Praze svou ženu nebude navštěvovat. „Bylo by to proti zájmům léčby,“ dodal.

Související články

Další články