Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Smůla a hobliny: Soutěžící z Prostřena nabídl hostům lahůdky z lesa

Zdroj: TV Prima
chutě
Sympatický tesař Tomáš (22) se k plotně v pořadu Prostřeno tento týden postavil jako první a celkem zabodoval. Milovník lesa a vaření vsadil na obyčejnou domácí kuchyni a nezapomněl svým soupeřkám nabídnout lahůdku, která se tak úplně běžně nekonzumuje - smůlu a hobliny. Smůla je podle Tomáše nejen zdravá, je to dobrý "nakopávač", ale i dobře chutná. Jemu konkrétně prý pomáhá na zuby.

Dvaadvacetiletý tatínek ročního Šimona se zhostil role hostitele jako první. Mezi soutěžícími je jediným mužem a za svůj výkon se stydět rozhodně nemusel. Klidný Tomáš má rád dřevo a práci s ním. Jak v pondělí ale všem ukázal, rád ho i jí. „Není to tak, že si vezmu špalek a začnu ho okusovat,“ nastínil Tomáš svoji zálibu. „Ale jím hobliny,“ prozradil Tomáš, a to už soupeřky zpozorněly.

„Já myslím, že je to Tomášova pracovní úchylka,“ komentovala jedna z nich. Další pochutinou z lesa je pro Tomáše smůla. „Je zdravá a je to takový nakopávač, já si ji dávám často, pomáhá mi na zuby,“ popsal tesař její výhody. I když dámy jen těžko mohly uvěřit, smůlu s Tomášem ochutnaly. „Stačí dát si špetku na prst a rozmazat si ji na rty. Ta chuť je výborná a je na puse cítit dlouho,“ doplnil tesař.

Tomáš o sobě již před soutěží prozradil, že není nic, co by nechtěl ochutnat. Rád ochutnává smrkové dřevo a modřínovou a třešňovou smůlu. Kdyby zvítězil, vzal by rodinu kam jinam než do lesa – konkrétně na Šumavu. Zajímavostí svérázného Tomáše je i to, že se den po natáčení oženil.

Související články

Další články