Psal se rok 2009 a tehdy jednadvacetiletá Věra zatoužila stát se slavnou zpěvačkou a rozdrtit všechny soupeře v talentové pěvecké show SuperStar. Tři vteřiny, tak dlouho porotě trvalo, než poznala, že ve Věře žádný skrytý pěvecký talent není. Stačila „odzpívat“ tři slova z debutové písně Ewy Farné a už ji lifrovali ven ze studia. Kdyby tenkrát věděli, jaké individuum mají před sebou, kat Habera by ji jistě rád trošku pogriloval.

Šest let se na Věře podepsalo úplně katastrofálně. Z tehdy relativně průměrně vypadající slečny je dnes troska, která vypadá, jako kdyby posledních deset let strávila na pervitinu. Zašedlý obličej od neustálého vyhulování, odrostlé vlasy, žluté prsty od cigaret, kterými se chlubila ve Výměně, a chování řeznického psa z nikoho ještě dámu neudělaly.

Z téhle ženy z lidu se přes noc stala skutečná celebrita, ale bohužel ve světle, které by si nikdo nepřál. Po středeční Výměně jí dokonce z náporu zpráv na chvíli spadl Facebook, jak prozradila v rozhovoru pro eXtra. Vzhledem k reakcím na Facebooku, kdy všichni volali po tom, aby jí děti odebrala sociálka, si dokážete představit, jak pochvalné asi musely zprávy být.

Díky SuperStar se slavnou nestala. Teď se jí to ale podařilo dokonale. Na extrémně krátké vystoupení Věry se můžete podívat TADY.