Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SMS parodie! Martucci: „Rychtář nevyhrožuje jen mně!“ Rychtář: „Martucci lže, jak se mu zrovna hodí!“

Domenico s Josefem si svou komunikaci nenechávají jen pro sebe.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Nekonečná telenovela z Uhříněvsi nebere konce.

Po poslední přestřelce, kdy si oba pánové plus crew okolo Rychtáře (56) navzájem vyměnili zajímavou korespondenci, jsme s oběma hovořili. Martucci (37) je pobavený, ale varovně zdvihá prst: „Pan Rychtář nevyhrožuje jen mně, snad je zřejmé, kterou osobu mám aktuálně na mysli, ale nechci a nebudu už do novin říkat nic bez důkazů,“ upozorňuje ve zjevném náznaku, že šlapka Jana (27), která se do Uhříněvsi vnutila coby fanynka, také dnes čelí od Rychtáře tlaku.

Ten se nám k její osobě rozsáhle vyjádřil a my jeho náhled přineseme zítra. Co se Martucciho týče, má jasno: „Pan Martucci lže, jak se mu hodí, a to po celou dobu. Navíc není pravda, že by některé ty SMS, co jste uveřejnili, poslal zvukař Standa, psal je pan Veselý,“ upozorňuje vdovec na další zajímavou figurku, která se přifařila do Uhříněvsi a žije si vlastním životem.

Zajímavým faktorem celé story je fakt samotného zveřejňování řady soukromých zpráv a telefonátů, při kterém na obou stranách často dochází k balancování na hraně zákona. Alespoň tady se obě strany vzácně shodnou a navzájem toto přestaly řešit, stejně jako my, kteří zveřejňujeme oběma aktérům vše a budeme to tak dělat tak dlouho, dokud to vás nepřestane bavit.

Obrázek si už ale musíte udělat sami, stejně jako názor na to, co ještě je a co už fakt není normální.

Související články

Další články