Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Smrtonosné proroctví Baby Vangy se naplnilo: Obloha zrudla, konec světa má následovat!

+ Dalších 6 fotografií
Děsivé
Další z proroctví, která vyřkla slepá bulharská věštkyně Baba Vanga (†85), se naplnilo. Žena, jež předpověděla i rozpad Sovětského svazu nebo teroristický útok na newyorská dvojčata, věděla, že letos na Zemi dopadne několik meteoritů, které budou předzvěstí velkého konce. A přesně v "jejím termínu" se nad Kubou roj meteorů skutečně objevil.

Co se nepovedlo jihoamerickým Mayům, teď trefila bulharská věštkyně Baba Vanga? Ženě, která už přes 22 let není naživu, proroctví stále vycházejí s železnou přesností. A stalo se tak i v minulých dnech.

Před týdnem rudě rozzářil oblohu nad Kubou roj meteorů, z nichž řada dopadla na zem. Přesně to předpovídala i Baba Vanga, podle které má jít o předzvěst velkého konce. Neuvedla však přesně, o jaký konec má přesně jít. Milovníci věšteckých teorií ale nejčastěji skloňují zánik celé civilizace.

Roj meteorů už před pátkem silně svítil nad americkou Floridou, teprve na Kubě však některé z nich dopadly na pevninu. Podle tamějších zpravodajských agentur zdemolovaly okna několika domů. K jiným škodám dojít nemělo.

Není to zdaleka poprvé, co se předpověď Baby Vangy vyplnila. Prorokovala i rozpad Sovětského svazu, výbuch jaderné elektrárny v Černobylu, datum Stalinovy smrti nebo teroristický útok na newyorská dvojčata. Budeme pevně doufat, že s velkým koncem se tentokrát sekla.

Mohlo by vás zajímat

Další články