Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smrtonosná rouška? Bruce Willis si v obchodě odmítl zakrýt nos a ústa, ostraha ho vyhnala

Smrtonosná rouška? Bruce Willis si v obchodě odmítl zakrýt nos a ústa, ostraha ho vyhnala
Zdroj: Profimedia.cz
koronavirus
Opatření proti koronaviru jsou platná pro všechny a nikdo nedostane výjimku jen proto, že je hvězda. To si zřejmě neuvědomil Bruce Willis (65), který v Los Angeles sebevědomě nakráčel do obchodu bez zakrytí úst a nosu. Pracovníci ho opakovaně upozorňovali, že bez roušky uvnitř být nesmí, on si ji ale odmítl nasadit a ostraha ho nakonec vyhnala. Herec odešel bez nákupu a s naštvaným výrazem ve tváři.

Bruce Willis do obchodu vešel s šátkem okolo krku, kterým si mohl zakrýt ústa i nos, ale odmítl to udělat. Svým chováním naštval přítomné zákazníky i zaměstnance, kteří se mu snažili rozumně vysvětlit, že bez roušky nakupovat nemůže.

Herec, nejvíce známý ze Smrtonosné pasti, si pravděpodobně myslel, že pro něj neplatí stejná pravidla jako pro ostatní. „Lidé byli hrozně naštvaní, že nemá roušku. Na krku měl šátek, ale odmítl si zakrýt obličej,“ řekl webu Page Six zdroj, který byl v obchodu přítomen.

Ostraha požádala Willise, aby obchod opustil, pokud si odmítá zakrýt ústa a nos tak, jak je nařízeno. Bruce se proto otočil na podpatku a bez nákupu se rychle vydal směrem ven z obchodu s velmi naštvaným výrazem.

Omluva

Magazínu People poskytl Bruce Willis vyjádření, ve kterém se za své chování omlouvá. „Byla to chyba v úsudku. Dodržujte opatření a pokračujte v nošení roušek,“ vyzval herec, který svým chováním bohužel nešel příkladem.

Související články

Další články