„Jeho nezměrná píle a vytrvalost nám každý rok přináší do záhrobí nové a nové obyvatele. Jsou to přesně ti Pražané, kteří by jinak zcela zbytečně zůstávali mnohem déle živí nahoře na Zemi,“ píše smrtka ve svém chmurném psaní a vyjmenovává údajně zmanipulované vědecké výzkumy, které tranzitní dopravu přes město dávají do souvislosti s řadou smrtelných onemocnění: „Proti těmto studiím se chceme co nejdůrazněji ohradit a zdůraznit, že počet mrtvých také nesouhlasí.“

Zástupci Iniciativy za dokončení Pražského okruhu předali minulý týden osobně premiéru Bohumilu Sobotkovi dopis, který po vládě požaduje maximální podporu dostavby. Podepsáno pod ním bylo více než 2500 občanů. Premiér při setkání se zástupci iniciativy podle jejího zakladatele a opozičního zastupitele v Praze 11 Petra Sýkory označil dostavbu 511 za vládní prioritu.

„Podle našeho názoru je více kamionů i dopravy v Praze prospěšné nejen pro prodejce nafty a benzínu, ale především i v palčivé otázce přelidnění světa,“ kontroval ale na zastupitelstvu Prahy 11 zástupce světa mrtvých.

Starosta Štyler z Jižáku se již dříve několikrát vyznamenal například při své snaze odtrhnout Jižní Město od zbytku Prahy či urážením strážníka hrdiny. Psali jsme ZDE.