Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Smrtka kosí Beverly Hills 90210: Dylan už v nebi není sám, odešla za ním další hvězda

Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
odchod
Je snad seriál prokletý? Jen během pár dní opustili tento svět hned 2 herci z Beverly Hills 90210. Luke Perry alias Dylan, který ve dvaapadesáti letech podlehl následkům mrtvice, a nyní i seriálový otec Stevea Jed Allan. Ten odešel obklopen rodinou ve svých 84 letech.

Informaci o úmrtí Jeda Allana zveřejnil na sociální síti jeho syn Rick Brown. „S lítostí oznamuji tuto smutnou zprávu, ale můj otec nás dnes večer navždy opustil. Zemřel klidný, v obklopení své rodiny, milován nejen námi, ale i mnoha dalšími,“ sdělil syn zesnulého.

Allan v seriálu nehrál sympaťáka, ale namyšleného milionáře a hvězdu showbyznysu, především ale také otce Stevea. Jeho představitel je ze zprávy zdrcený. „Je velmi smutné se dozvědět, že jsme ztratili dalšího kolegu z 90210. Měl jsem to potěšení hrát s Jedem Allanem od roku 1994 do roku 1999, skvěle se s ním pracovalo a bude mi chybět,“ napsal Ian Ziering na svůj Instagram.

Herci z Beverly Hills 90210 tak nyní oplakávají hned dva kolegy, se kterými se během let natáčení sblížili a měli je rádi.

Luke Perry zemřel 4.3.2019 poté, co 5 dní bojoval s mrtvicí, která ho ranila. Ta mu bohužel nenávratně poškodila mozek a zachránit hercův život už nebylo možné.

Související články

Další články