Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Smrtící koktejl a vana: Tohle zabilo Dana Nekonečného (†52) a může i vás!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 26 fotografií
příčina smrti
Kolem smrti zpěváka Dana Nekonečného se od úterý vedly dohady. Nyní je už jasno. Král rozkoše zemřel na infarkt. Jeho partnerka a životní láska eXtra.cz potvrdila, že s takovým verdiktem počítala. Co mohlo být spouštěčem infarktu u tak vitálního zpěváka?

Ve věku nedožitých třiapadesáti let zemřel Dan Nekonečný a nyní je už jasné proč. Byl to infarkt. "Já to tušila, že to bude buď epileptický záchvat, nebo infarkt," řekla exkluzivně eXtra.cz partnerka zesnulého zpěváka Zuzana.

Král rozkoše byl po třech dnech nalezen ve vaně bez známek života. A právě teplá vana se stala zpěvákovi osudným. Podle některých odborníků mohou teplé koupele vést k infarktu. Vyšší teplota vody roztahuje cévy, otevírá póry a uvolňuje svalové napětí. A kvůli těmto důvodům by se měli horkým koupelím vyhýbat lidé, kteří mají problémy se srdcem nebo špatným tlakem.

Srdeční infarkt vzniká při přerušení krevního zásobování části srdce kvůli uzávěru nebo zúžení srdeční tepny. Srdce v takovém případě nemá dostatek kyslíku a živin pro vykonávání své funkce a postižená část srdečního svalu odumírá.

Příčinou infarktu také může být velká fyzická aktivita, léky, stres, nebo velké pracovní vypětí. A všichni, kdo znali Dana Nekonečného, tak moc dobře věděli, že tenhle člověk si užíval života plnými doušky a byl to neskutečný pracant.

Když se spojí všechny tyto příznaky, tak dají dohromady jeden velký smrtící koktejl. Dan Nekonečný byl nalezen v úterý v Řeporyjích ve svém pronajatém domě. Jeho smrt zasáhla celý národ.

Související články

Další články