Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Smrtící hrátky: Ženu zabila při sexu okurka. Jejímu partnerovi teď hrozí vězení!

Ženu zabila při sexu okurka. Udusila se s ní.
Zdroj: Profimedia.cz
Při sexu se může stát kdeco. Tak by si člověk měl dávat větší pozor, co k sexuálním hrátkám používá. Kuriózní případ teď řeší německá policie v Mannheimu. Erotické hrátky dvou milenců tam totiž skončily velmi tragicky.

V pátek bude obvodní soud v německém Mannheimu rozhodovat o osudu Olivera Dietmanna (46), který zabil svoji přítelkyni Ricu Varna (46). A to při sexu. K sexuálním hrátkám totiž používali zeleninu jako mrkev, cuketu a okurku. A právě okurka se stala Rice osudnou.

Nevinná zábava se vymkla kontrole a skončila smrtí ženy. Muž ji našel na podlaze v bezvědomí, a byla okamžitě převezena do nemocnice. Tam ale později zemřela. „S Ricou jsem se seznámil v roce 2004. Zpočátku jsme byli přátelé, po roce 2009 jsme spolu začali mít sex,“ popisuje muž. Po pěti letech intimností se jejich schůzka zvrhla.

„Rica dorazila kolem čtvrté odpoledne. Vypili jsme čtyři flašky vína a nějakou kořalku,“ říká Oliver. Pak se přesunuli do pracovny, kde se začali oddávat vášnivému sexu. „Často jsme při sexu používali vibrátory, ale také mrkev nebo cuketu. Rica ale teď s sebou žádnou erotickou pomůcku neměla, tak jsme použili okurku,“ popisuje Oliver.

Muž se ženou si vzali na pomoc v posteli okurku, kterou muž ženě strčil do pusy. Jenže v tom se začal z kuchyně hrnout kouř, tak muž vyskočil a šel se podívat, co se vlastně stalo. Prý na plotně nechal jídlo pro psa.

„Běžel jsem do kuchyně, nakrmil psa a dal jsem si cigaretu na balkoně,“ uvedl. Úplně prý zapomněl na to, že dal ženě do pusy okurku. Ta se mezitím dusila a než se k ní Oliver Dietmann vrátil, ležela na zemi v bezvědomí.

Zřejmě se jim nevyplatilo to, že hodně pili. Žena zemřela později v nemocnici a v krvi měla 2,8 promile alkoholu. Podle státního zástupce Reinharda Hofmanna musel muž vědět, že nemůže ženu v takovém stavu nechat samotnou, ještě k tomu s okurkou v puse. Muži hrozí až 5 let za mřížemi.

Související články

Další články